Сантьяго Солари

Сантьяго Солари Фото:: Getty Images

Перший матч в 2019-му році виявився вкрай невдалим - «вершкові» вдома поступилися «Реал Сосьєдаду».

Вже на 3-ій хвилині гості шокували «Сантьяго Бернабеу». Вілліан Жозе реалізував пенальті, який призначили після фолу Каземіро на Меріно. На табло засвітилося рахунок 0:1.

На 61-ій хвилині господарі залишилися в меньшості. Вилучення заробив Лукас Васкес за зрив атаки суперника.

Крапку в матчі підопічні Альгуасіля поставили на 83-ій хвилині зусиллями Пардо - 0:2.

Мадридці опускаються на п'яту сходинку, пропускаючи в зону Ліги чемпіонів «Алавес», а «Реал Сосьєдад» піднімається на 12 місце в турнірній таблиці.

«Реал» - «Реал Сосьєдад» 0:2
Голи: Вілліан Жозе, 3 (з пенальті), Пардо, 83

«Реал»: Куртуа - Карвахаль, Варан, Рамос, Марсело (Регілон, 77) - Модріч, Каземіро (Іско, 57), Кроос (Себальос, 80) - Васкес, Бензема, Вінісіус

«Реал Сосьєдад»: Рульі - Елустондо (Сальдуа, 69), Льоренте, Морено, Муньос (Субельдія, 84) - Меріно (Пардо, 73), Асьєр Ільярраменді, Сурутуса - Аднан Янузай, Вілліан Жозе, Оярсабаль

Попередження: Васкес, Марсело, Модріч, Іско - Вілліан Жозе

Вилучення: Васкес, 61 (друга жовта картка)

Тим часом став відомий шорт-лист «Реалу» на зимове трансферне вікно. «Вершкові» виходять на трансферний ринок.

До речі, «Реал» і «Ман Юнайтед» борються за бразильського центрбека. Гравець виступає в «Порту».

До слова, Предраг Міятович заявив, що Бейл і близько не є лідером Реала після відходу Роналду.

Дивіться відеоогляд матчу 21-го туру англійської Прем'єр-ліги «Манчестер Сіті» - «Ліверпуль»!

Долучайся до телеканалів «Футбол 1» / «Футбол 2» в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv