Лео Месси

Лео Месси Фото:: Getty Images

У 18-му турі ЛаЛігі лідер чемпіонату «Барселона» приїхала в гості до «Хетафе», який йде на сьомому місці.

На 20-ій хвилині рахунок відкрив Лео Мессі. Аргентинець з другої спроби вразив ворота кіпера господарів - 0:1.

На 40-й хвилині Луїс Суарес подвоїв перевагу гостей і зробив її більш комфортною - 0:2.

Однак, в самій кінцівці першої половини зустрічі Хайме Мата скоротив відставання своєї команди - 1:2.

На більше підопічних Бордаласа не вистачило. Остаточний рахунок матчу - 1:2.

«Барселона» зміцнюється на першій сходинці чемпіонату, тримаючи «Атлетіко» на відстані п'яти балів. «Хетафе» не зрушив з сьомого місця.

«Хетафе» - «Барселона» а 1:2

Голи: Мата, 43 - Мессі, 20, Суарес, 40.

«Хетафе»: Сорія - Суарес, Кабрера, Джені, Антунеш - Фульке (Моліна, 58), Максимович, Арамбаррі, Портільо (Ібаньєс, 84) - Мата, Анхель (Саис, 74).

«Барселона»: Тер Штеген - Роберто, Піке, Ленгле, Альба - Ракітіч, ​​Артур (Ален, 88), Відаль (Бускетс, 70) - Мессі, Суарес, Дембеле (Коутіньйо, 84).

Попередження: Фалько, Максимович, Суарес, Кабрера - Артур, Альба, Відаль.

Нагадаємо, що жадібність агента може зірвати трансфер гравця в «Барселону». Сума комісійних і контракт гравця можуть відлякати каталонців.

До слова, «Барселона» готова викласти шалені гроші за лідера «Наполі». «Блаугранас» готові розщедритися.

Відзначимо, «Барселона» націлилася на чемпіона світу.

Додамо, що в суперматчі претендентів на титул «Ман Сіті» обіграв «Ліверпуль».

Долучайся до телеканалів «Футбол 1» / «Футбол 2» в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv