Програму 23-го туру АПЛ закривало лондонське дербі між «Фулгемом» і «Тоттенгемом».

На 17-ій хвилині «Фулгем» вийшов вперед завдяки автоголу Фернандо Льоренте. Форвард «Тоттенгема» випадково зрізав м'яч в свої ворота після подачі з кутового - 1:0!

М'яч «шпори» забили на початку другого тайму. На 51-ій хвилині Аллі замкнув навіс Еріксена влучним ударом головою - 1:1!

Розв'язка матчу настала в компенсований час. «Тоттенгем» виконав черговий крос, де самотній Уінкс розстріляв ворота «дачників» - 1:2!
«Тоттенгем» не відпускає «Ман Сіті» і продовжує переслідувати колектив Гвардіоли, тримаючись на відстані п'яти балів. «Фулгем» залишається на передостанньому місці, відстаючи від «Кардіффа», який на 18-му, на чотири бали.

«Фулгем» - «Тоттенгем» 1:2
Голи: Льоренте, 17 (автогол) - Аллі, 52, Уінкс, 90 + 3.

«Фулгем»: Ріко - Одою, Ле Маршан, Рим - Крісті, Чемберс, Сері (Сіссе, 80), Брайан - Шюррле (Кебано, 72), Мітровіч, Бабел (Р. Сессеньон, 55).

«Тоттенгем»: Льоріс - Альдервейрельд, Санчес, Вертонген - Тріпп'єр, Уінкс, Еріксен, Роуз - Ламела (Дайер, 79), Аллі (Нкуду, 84) - Льоренте.

Попередження: Мітровіч, Сері - Санчес, Роуз, Алдервейрельд.

До речі, відеоогляд матчу «Тоттенгем» - «Манчестер Юнайтед» доступний за посиланням. Гол Решфорда вирішив долю зустрічі.

Нагадаємо, що «Тоттенгем» націлився на форварда «Ліверпуля». Лондонцям необхідно посилити атакуючу лінію.

До слова, Харрі Кейн вибув на півтора місяці.