Шахтер - Карабах

Шахтер - Карабах Фото:: Офіційний сайт Шахтаря

У другому матчі турецького збору «Шахтарю» зіграв з азербайджанським «Карабахом».

На перший тайм Паулу Фонсека виставив такий склад: Пятов, Кривцов, Степаненко, Тайсон, Мораес, Марлос, Матвієнко, Майкон, Ісмаїлі, Болбат, Коваленко.

Протягом двох хвилин лідери атак «гірників» Марлос і Мораес забили двічі в середині першого тайму. На 26-ій хвилині Мораес класно обігрався з Марлосом в штрафному майданчику, там нападник обіграв голкіпера і відправив м'яч у порожні ворота - 1:0! А на 27-ій хвилині Марлос вбіг до штрафного суперника, пішов від останнього захисника, обіграв голкіпера і відправив м'яч у порожні ворота! Марлос повторив гол Мораеса - 2:0!

Другу половину зустрічі «гірники» почали в такому складі: Шевченко, Данченко, Бондаренко, Хочолава, Бутко, Малишев, Алан Патрік, Мудрик, Ньому, Тотовіцкій, Кайоде.

На 64-ій хвилині «Карабах» скоротив відставання. Зубір увійшов в штрафну «Шахтаря», там обіграв Бутко і пробив в ближній кут, м'яч від стійки влетів у ворота - 2:1!

Крапку в матчі поставив Мудрик. Нем вбіг в штрафну суперника через правий фланг, там бразилець обіграв свого опонента і прострілив в центр, де на виході помилився Магомедаліев, Мудрик підхопив м'яч і відправив його в сітку воріт - 3:1!

На 77-ій хвилині півзахисник «Карабаху» Річард Алмейда не забив пенальті.

Команда Фонсекі впевнено переграє чемпіона Азербайджану в другому контрольному поєдинку.

«Шахтар» - «Карабах» 3:1
Голи: Мораес, 26, Марлос, 27, Мудрик, 77 - Зубір, 64

Нагадаємо, що Валерій Бондаренко став гравцем «Шахтаря». Захисник планував перейти в клуб влітку, але виявився в команді вже зараз.

Відзначимо, що «Шахтар» підписав юного українського форварда. Гравець вже встиг дебютувати в УПЛ за «Карпати».

До слова, Валерій Бондаренко поділився першими враженнями після переходу в «Шахтар».

Більше новин - у свіжому випуску Футбол NEWS!

Долучайся до телеканалів «Футбол 1» / «Футбол 2» в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv