Серія А

Серія А

У матчі 21 туру чемпіонату Італії «Емполі» приймав «Дженоа». Зустріч команд відбулася на стадіоні «Карло Кастеллани» в Емполі і завершилася з рахунком 3:1 на користь гостей.

На 18-й хвилині рахунок у матчі відкрив нападник «Дженоа» Крістіан Куаме, який забив з подачі захисника Доменіко Крішіто. На 63-й хвилині гол у відповідь у ворота суперника відправив захисник «Емполі» Джованні Ді Лоренцо. Через 7 хвилин півзахисник гостей Дарко Лазович знову вивів «Дженоа» вперед у рахунку. Успіх генуезької команди закріпив форвард Арнальдо Антоніо Санабрія, який забив третій гол у ворота «Емполі».

«Дженоа» набрав 23 очки і піднявся на 13-е місце в турнірній таблиці італійської Серії А. «Емполі» розташовується на 17-му місці в таблиці чемпіонату Італії.

Відзначимо, що «Інтер» поступився «Торіно» в 21-му турі Серії А. Міланці перервали свою безпрограшну серію довжиною в півтора місяці.

Нагадаємо, що «Інтер» відновив інтерес до Модріча. Італійці намагаються спокусити хорвата більш високою зарплатою, ніж в «Реалі».

До слова, «Ювентус» здобув вольову перемогу над «Лаціо».

Долучайся до телеканалів «Футбол 1» / «Футбол 2» в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv