Фенербахче - Зенит

Фенербахче - Зенит Фото:: Getty Images

У першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи турецький Фенербахче обіграв російський Зеніт з рахунком 1: 0. Зустріч відбулася в Стамбулі.

Єдиний гол був забитий на 21-й хвилині, відзначився іслам слімані, якому асистував Віктор Мозес. Російський клуб міг відігратися в кінцівці першого тайму, але Роберт Мак не реалізував пенальті, який заробив Себастьян Дріуссі.

Матч-відповідь Зеніт - Фенербахче відбудеться в Санкт-Петербурзі 21 лютого.

Фенербахче - Зеніт 1:0

Гол: 1:0 - 21 Слімане.

Фенербахче - Текін, Чіфтпинар, Калдирим, Ісла, Шкртел, Жаілсон, Мозес (потук, 84), Вальбуена (Нойштедтер, 90), Топал, Елмаз (Айю, 72), Слімане.

Зеніт - Луньов, Іванович, Набиуллин (Смольников, 61), Анюков, Ракицький, Мак (Маркізіо, 85), Барріос, Краневіттер, Ернані, Дріуссі (Сердар Азмун, 74), Дзюба.

Попередження: Ракицький (5), Ісла (14), Чіфтпинар (31), Анюков (40), Мак (68).

Більше новин - у свіжому випуску Футбол NEWS!

Долучайся до телеканалів «Футбол 1» / «Футбол 2» в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv