Анхель Ді Марія

Анхель Ді Марія Фото:: Getty Images

Напередодні, 12-го лютого, в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Манчестер Юнайтед на своєму полі помірявся силами з Парі Сен-Жермен. Фінальний свисток арбітра зафіксував поразку «манкуніанців» з рахунком 0:2.

Одну з ключових ролей в успіху своєї команди відіграв вінгер ПСЖ Анхель Ді Марія. У другому таймі футболіст оформив два асисти - спершу на Преснеля Кімпембе, потім на Кіліана Мбаппе.

Примітно, що з перших хвилин поєдинку фанати Манчестер Юнайтед приділяли особливу увагу саме Ді Марії. Колишньому гравцеві «червоних дияволів» манчестерські фанати влаштували жорсткий прийом, освистуючи і ображаючи аргентинця.

У другій половині гри хтось із місцевих уболівальників вирішив перейти від слів до дій і кинув в Ді Марію пляшку з пивом. Втім, Анхель не розгубився і, підігравши своїм недоброзичливцям, вдав, що спробував напій.

Відзначимо, що відеоогляд матчу МЮ - ПСЖ доступний за посиланням. Парижани зробили вагому заявку на чвертьфінал.

Нагадаємо, що Мбаппе забив свій 14-й гол у Лізі чемпіонів. За цим показником він зрівнявся з Роналдо і Зіданом.

До слова, Буффон розповів про взаємини з Мбаппе.

Долучайся до телеканалів «Футбол 1» / «Футбол 2» в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv