Тибо Куртуа

Тибо Куртуа Фото:: Getty Images

Напередодні в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Реал здолав Аякс. Фінальний свисток арбітра зафіксував рахунок 2:1.

Голкіпер Реала Тібо Куртуа поділився своїми враженнями від поєдинку, що минув, згадавши про скасований гол у ворота своєї команди за допомогою VAR:

- Сьогодні я зробив кілька непоганих сейвів, плюс мені пощастило, що на моєму боці був VAR. Втім, я вважаю, що суддя прийняв вірне рішення.

Нам пощастило, що до перерви Аякс не забив. У другому таймі справи пішли в гору, ми забили красивий гол. Це явно збентежило Аякс, і нехай господарі зрівняли рахунок, ми продовжували грати на перемогу.

Аякс - дуже енергійна команда, яка використовує високий пресинг і намагається дорожити м'ячем. Нам було складно знайти вільний простір, не йшла гра в пас.

Звичайно, доля протистояння ще не вирішена. Суперник приїде в Мадрид, щоб показати хороший футбол і забити як мінімум двічі. Але ми зараз на ходу. Будемо сподіватися, що так буде і далі.

До слова, відео епізоду зі скасованим голом Аякса доступне за посиланням. Вперше була застосована система VAR.

Відзначимо, що Де Лігт встановив нове досягнення для плей-офф Ліги чемпіонів. Футболіст став наймолодшим капітаном в історії плей-офф турніру.

Вашій увазі відео огляд матчу Аякс - Реал.

Більше новин - у свіжому випуску Футбол NEWS!

Долучайся до телеканалів «Футбол 1» / «Футбол 2» в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv