Маркіньос

Маркіньос Фото:: Getty Images

Напередодні, шостого березня, в матчі-відповіді Ліги чемпіонів Парі Сен-Жермен на своєму полі поступився Манчестер Юнайтед (1:3). І хоча рахунок за сумою двох поєдинків рівний, 3:3, завдяки більшій кількості забитих м'ячів на чужому полі в чвертьфінал турніру пройшли «червоні дияволи».

Після поєдинку своїми емоціями від фіаско поділився захисник ПСЖ Маркіньос:

- Пропущений м'яч на другій хвилині зустрічі? Неприпустимо так входити в гру на такому рівні. Це важкий момент. Знову результат протистояння вирішили деталі. Але як ми говоримо в Бразилії, зараз саме час їсти своє лайно - не говорити занадто багато і продовжувати працювати.

Нагадаємо, вирішальний гол ПСЖ пропустив з пенальті в компенсований до другого тайму час. Відеоогляд матчу доступний за посиланням.

Відзначимо, що Манчестер Юнайтед перша команда, яка вийшла в наступний раунд плей-офф Ліги чемпіонів після домашньої поразки в два або більше м'ячі.

Додамо, Джанлуїджі Буффон поділився спогадами про те, що міг продовжити кар'єру в чемпіонаті Англії.Одкровення від легендарного голкіпера.

До слова, Уле-Гуннар Сульшер емоційно прокоментував перемогу своєї команди.

Долучайся до телеканалів «Футбол 1» / «Футбол 2» в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv