Віктор Коваленко

Віктор Коваленко Фото:: Офіційний сайт Шахтаря

Шахтар в рамках 21-го туру УПЛ приймав на своєму полі Карпати. У минулі вихідні в Одесі «гірники» здобули скромну перемогу з рахунком 1:0. На цей раз в плані голів справа йшла зовсім інакше. Вже на четвертій хвилині рахунок відкрив Віктор Коваленко. Уже до кінця тайму зусиллями Матвієнко і Майкона перевага Шахтаря стала великою. У другому таймі Коваленко оформив дубль, а Тайсон встановив остаточний рахунок - 5:0.

Шахтар - Карпати 5:0

Голи: Коваленко, 6, 64, Матвієнко, 34, Майкон, 44, Тайсон, 80

Шахтар: Пятов, Ісмаїлі, Матвієнко, Хочолава, Болбат, Майкон (Соломон, 68), Степаненко, Коваленко (Фернандо, 76), Тайсон, Марлос (Маркос Антоніо, 68), Мораес

Карпати: Паньків, Сандохадзе, Ковтун, Мехреміч, Мякушко (Бусько, 86), Гуцуляк, Йода, Толочко (Варгас, 75), Онгла, Ді Франко, Понде (Дебелко, 71)

Попередження: Хочолава, 62, Ісмаїлі, 71 - Онгла, 52, 78, Мякушко, 54, Мехреміч, 60

Вилучення: Онгла, 78

Нагадаємо як розвивалися події в матчі Шахтар - Карпати.

Нагадаємо, що Мар'ян Швед приєднається до Селтіка після закінчення поточного сезону. У зимове трансферне вікно шотландський клуб підписав з українцем угоду про співпрацю.

Крім цього, раніше Мар'ян Швед прокоментував зміну тренерського штабу Селтіка. Українець побажав удачі колишньому наставнику «кельтів» Брендану Роджерсу, який пішов у Лестер.

Долучайся до телеканалів «Футбол 1» / «Футбол 2» в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv