Луис Суарес

Луис Суарес Фото:: Getty Images

Барселона напередодні розгромила Ліон з рахунком 5:1 і вийшла до чвертьфіналу Ліги чемпіонів. Однак в матчі був спірний епізод, який вплинув на результат гри. На 17-й хвилині матчу після підкату Денайера Суарес впав на газон у штрафному Ліона. Арбітр Шимон Марчіняк безапеляційно призначив пенальті, а відео асистенти не запропонували головному судді подивитися епізод, який явно заслуговував більш детальної уваги.

На детальних повторах помітно, що Суарес наступив на ногу захиснику перш ніж опинитися на газоні. Кілька авторитетних колишніх рефері висловилися з цього приводу.

Ітурральде Гонсалес, який працює експертом для видання AS, переконаний, що ніякого пенальті не було:

- На мій погляд, це не пенальті. Суарес першим ініціював контакт, наступивши на захисника.

Стефан Ланнуа також ставить під сумнів рішення польського арбітра:

- Єдине розумне пояснення того, що сталося - в той момент в системі VAR стався збій. Там не було пенальті, це штрафний на користь Ліона.

Відзначимо, що Барселона хоче продовжити контракт з Ліонелем Мессі. Каталонці вже готують нову пропозицію лідеру команди.

У літнє трансферне вікно «блаугранас» мають намір підписати захисника Аякса.

Керівництво Ліона розглядає можливість перестановки на тренерському містку. Поточний тренер «ткачів» Бруно Женез може покинути клуб.

Підписуйся на телеканали «Футбол 1» / «Футбол 2» в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv