Барселона

Барселона

Напередодні, 13-го березня, в матчі-відповіді 1/8 Ліги чемпіонів Барселона обіграла Ліон з рахунком 5:1. Таким чином, іспанці завоювали путівку в чвертьфінал турніру, а французи залишилися ні з чим.

Тепер Барселона може похвалитися серією з 30-ти безпрограшних домашніх поєдинків Ліги чемпіонів поспіль. При цьому, перемогою завершилися 27 матчів на Камп Ноу, а нічиєю - лише три.

Таким чином, Барселона переплюнула досягнення Баварії, яка в період з 1998-го по 2002-й рік не знала гіркоти поразки в 29-ти домашніх матчах поспіль.

Згадаймо, в матчі між Ліоном і Барселоною стався скандальний епізод за участю Луїса Суареса. Уругвайському футболісту, схоже, вдалося обдурити систему відеоповторів (VAR).

Відзначимо, що Барселона хоче продовжити контракт з Ліонелем Мессі. Каталонці вже готують нову пропозицію лідеру команди.

У літнє трансферне вікно «блаугранас» мають намір підписати захисника Аякса.

Відео огляд матчу Барселона - Ліон

Підписуйся на телеканали «Футбол 1» / «Футбол 2» в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv