Бенфіка

Бенфіка

Шлях Бенфіки в чвертьфінал Ліги Європи видався непростим. У першому матчі 1/8 фіналу лісабонці в гостях мінімально поступилися загребському Динамо. Відігратися за сумою двох матчів «орлам» вдалося лише на 71-й хвилині поєдинку у відповідь. Гол Феррі в овертаймі наблизив Беніфку до успіху, але будь-який точний удар Динамо міг перевернути все з ніг на голову. Тільки гол Грімальдо на 106-й хвилині зміг заспокоїти господарів. Варто визнати гравцеві Бенфіки вдався ефектний удар з-за меж штрафного.

Нагадаємо, що Динамо розгромно поступилося Челсі в матчі-відповіді. Кияни без шансів покинули Лігу Європи.

Відзначимо, що Арсеналу вдався камбек в матчі з Ренном. Лондонці програли 1: 3 на виїзді, але забили три голи вдома.

До слова, визначилися всі учасники чвертьфіналу Ліги Європи.

Підписуйся на телеканали Футбол 1 / Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv