Напередодні важливого поєдинку, що завершує програму 16 туру англійської Прем'єр-Ліги проти «Фулґема», тренер «Ньюкасла» Алан Пардью сподівається надихнути своїх гравців клубною легендою - сером Боббі Робсоном.

«Сер Бобі» очолював «Ньюкасл» в період з 1999 по 2004 рік. На посаді наставника легендарний гравець «Фулґема» переміг в 119 поєдинках з 255, маючи другий кращий відсоток перемог після Кевіна Кіґана.

Команда Пардью переживає складний період після боротьби за місце в Лізі Чемпіонів в минулому сезоні. Після 15 зіграних ігор у сезоні 2012/33 рр. «сороки» ділять 13 - 14 позиції з лондонським «Фулґемом». Відстань до 12 позиції становить цілих 5 очок, і в разі поразки, буде складно розраховувати на швидкий зліт.

Сам тренер після переможного домашнього матчу проти «Віган» відзначив дворічну річницю на чолі клубу.

«Три тижні тому було відчуття, ніби я тут вже 10 років. Приблизно такі емоції переживає наш клуб і його вболівальники», - почав Пардью. - Дуже складно змусити людей розуміти. Ми можемо провести невдало 10-хвилинний відрізок матчу та програвати 0-2. І в той же час, у нас може бути такий свамий вдалий відрізок, і ми виграємо 1-0, а наші фани вже будуть думати, що наступний матч ми виграємо з рахунком 4-0», - продовжив французький фахівець.

Тренер «сорок» знає, що перемога може психологічно мотивувати команду, яка знаходиться на дні турнірної таблиці.

«Попередній період став для нас шоком. Ніколи не можна зупинятися - потрібно постійно розвиватися і щось міняти. Травми і видалення відкинули нашу команду в турнірній таблиці. Але ми внесли деякі-які зміни, які дали свій ефект», - підсумував 51-річний екс-наставник «Саутгемптона».