Барселона

Барселона Фото:: Getty Images

У матчі 28-го туру чемпіонату Іспанії Барселона на виїзді розгромила Бетіс - 4: 1.

Один з голів забив уругвайський нападник каталонців Луїс Суарес, який на 90-й хвилині був змушений покинути поле через травму, він був замінений на Філіпа Коутіньйо. Луїс підвернув праву ногу і впав. Залишаючи поле, він не міг на неї наступити.

Згодом Барселона повідомила, що у форварда діагностовано розтягнення зв'язок гомілковостопного суглоба. Орієнтовний термін відновлення - 15 днів. Більш точна інформація з'явиться після медичного обстеження.

Барселона набрала 66 очок і продовжує очолювати турнірну таблицю Прімери.

Нагадаємо, Барселона дізналася ім'я свого суперника в чвертьфіналі Ліги чемпіонів. За місце в півфіналі турніру «синьо-гранатові» поборються з Манчестер Юнайтед.

Відзначимо, що Барселона хоче продовжити контракт з Ліонелем Мессі. Каталонці вже готують нову пропозицію лідеру команди.

У літнє трансферне вікно «блаугранас» мають намір підписати захисника Аякса.

Відео огляд матчу Барселона - Ліон

Підписуйся на телеканали Футбол 1/Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv