Еден Азар

Еден Азар Фото:: Getty Images

У четвер, 21-го березня, в рамках відбору на ЄВРО-2020 збірна Бельгії на своєму полі приймала національну команду Росії. Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу господарів з рахунком 3:1.

Розмочити рахунок в матчі на 14 хвилині вдалося бельгійцям - гол в активі Юрі Тілеманса. Через дві хвилини Денис Черишев, скориставшись помилкою Тібо Куртуа, відновив паритет. Героєм поєдинку став Еден Азар. Так, на 45 хвилині вінгер вивів свою команду вперед, реалізувавши пенальті, а на 88 - встановив кінцевий рахунок.

Група I

Бельгія - Росія 3:1

Голи: Тілеманс, 14, Азар, 45 (пен.), 88 - Черишев, 16.

Бельгія: Куртуа, Боята, Вертонген, Кастаньо, Алдервейрелд, Дендонкер, Тілеманс, Азар (Шадлі, 84), Азар, Мертенс, Батшуайі.

Росія: Гільєрме, Джикия, Кудряшов, Фернандес, Набабкін, Головін, Жирков, Кузяєв (Ан. Міранчук, 26), Ахметов, Черишев (Чалов, 65), Дзюба (Смолов, 77).

Попередження: Головін, 18, Мертенс, 89.

Вилучення: Головін, 90.

Підписуйся на телеканали Футбол 1 / Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv