Збірна Німеччини здобула перемогу над командою Голландії в матчі відбіркового турніру Євро-2020. Матч завершився перемогою гостей з рахунком 3: 2.

Рахунок на 15-й хвилині відкрив Лерой Сані, а на 34-й хвилині Серж Гнабрі збільшив перевагу Бундестім. На 48-й хвилині Маттейс де Лігт відіграв один м'яч. Для 19-річного захисника Аякса цей гол став першим в 15 матчах за збірну Голландії. У самій кінцівці зустрічі перемогу Німеччини приніс точний удар півзахисника Хоффенхайма Ніко Шульца.

Нідерланди - Німеччина 2:3

Голи: 0: 1 - 15 Сане, 0: 2 - 34 Гнабрі, 1: 2 - 48 де Лігт, 2: 2 - 63 Депай, 90 Шульц.

Нідерланди- Сіллессен, Блінд, Думфріс, ван Дейк, де Лігт, Депа, де Йонг, Промес, Вейналдум, Бабел (Бергвейн, 46), де Рон.

Німеччина - Нойер, Керера, Кімміх, Зюле, Шульц, Сане, Кроос, Гинтер, Гнабрі (Ройс, 88), Рюдігер, Горетцка (Гюндоган, 70).

Попередження: Блінд (38).

Лідер «Ораньє» Вірджіл ван Дейк з іронією прокоментував свою помилку в матчі з Фулхемом. Гравець пожартував над партнером по збірній - Райаном Бабелем.

Підписуйся на телеканали Футбол 1/Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv