Жерсон Родригес

Жерсон Родригес Фото:: Getty Images

Остання хвилина матчу Люксембург - Україна. Рахунок - 1:1. Багато вболівальників вже зміряла з нічиєї, але допомога прийшла, звідки не візьмись. Після подачі штрафного від Малиновського, Жерсон Родрігес головою зрізав м'яч у свої ж ворота. І встановив остаточний рахунок на табло.

Але, футболіст відзначився не тільки зі знаком мінус, гравець Люксембургу майже всю гру «возив» наших захисників і «знущався» над нашими футболістам. Ми зібрали найкрутіші фінти і проходи футболіста.

Відзначимо, що завдяки перемозі збірна України очолила таблицю групи B, маючи 4 очка в активі.

Нагадаємо, збірна України в матчі другого туру відбіркового турніру на Євро-2020 вирвала перемогу над збірною Люксембургу.

Відзначимо, що Євген Левченко розповів, від якого футболіста збірної України він очікував більшого в матчі з Люксембургом.

Також Руслан Малиновський прокоментував автогол Люксембургу на останніх хвилинах.

Долучайся до телеканалів «Футбол 1» / «Футбол 2» в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv