Петкович

Петкович Фото:: Getty Images

У центральному матчі ігрового дня зустрічалися представники групи D. Швейцарія на домашньому стадіоні приймала Данію.

Перший тайм закінчився за мінімальної переваги господарів поля. На 19-ій хвилині Флерер вразив ворота Шмайхеля - 1:0.

В середині другого тайму Джака відзначився красивим взяттям воріт. Граніт з-за меж штрафного потужно пробив по центру воріт, що стало несподіванкою для голкіпера данців - 2:0.

Третій м'яч на рахунку Емболо, якому асистував Аканджі - 3:0.

Данія видала неймовірну кінцівку, зрівнявши рахунок протягом восьми хвилин. Відзначилися: Йоргенсен, Гюткьяер і Дальсгор. Остаточний рахунок матчу - 3:3.

Швейцарія на другому місці в групі, маючи чотири очки у своєму активі. Данія набирає один бал і переміщається на третю сходинку.

Швейцарія - Данія 3:3

Голи: Фройлер, 19, Джака, 66, Емболо, 76 - М.Йоргенсен, 84, Гіткьяер, 88, Далсгор, 90+3

Швейцарія: Зоммер, Родрігес (Беніто, 46), Ельведі, Мбабу, Аканджі, Фройлер, Закаріа, Джака (Рад, 79), Цубер, Аеті (Мехмеді, 71), Емболо

Данія: Шмейхель, Далсгор, М.Йоргенсен, Й.Ларсен, Кьяер, Еріксен, Шене (Хёйберг, 70), Ділейні, Н.Йоргенсен (Гіткьяер, 70), Брайтвайт, Поульсен

Попереджені: Закаріа, 59, Аканджі, 90 + 1, Емболо, 90+4 - Н.Йоргенсен, 38

Відзначимо, що Україна на останніх секундах вирвала перемогу у Люксембургу. Огляд матчу можна подивитися тут.

Також своїми враженнями поділилися Олександр Зінченко та Віктор Циганков. Футболісти залишилися задоволені грою.

Долучайся до телеканалів Футбол 1 / Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv