Олександр Зінченко

Олександр Зінченко Фото:: Getty Images

Олександр Зінченко міцно прописався в основному складі Манчестер Сіті. Після міжнародної паузи, під час якої українець провів два матчі за збірну, Зінченко знову вийшов з перших хвилин у поєдинку 32-го туру чемпіонату Англії проти Фулгема. «Містянам» вдалося не пропустити і виграти з рахунком 2:0, завдяки голам Бернарду Сілви і Серхіо Агуеро.

За даними статистичного порталу WhoScored, Зінченко отримав оцінку 7 за 90 хвилин проведені на полі. Олександр завдав один удар по воротах лондонців, виконав два вдалих підкати. З 91 передачі зробленої Зінченко точними виявилися 90, що становить 99%. За цим показником українцеві не було рівних серед гравців Ман Сіті.

Як розвивалися події в матчі Фулгем - Ман Сіті можна прочитати в онлайн-трансляції від Footballua.tv. «Городяни» знову перші.

Варто також відзначити, що після закінчення сезону Манчестер Сіті візьме участь в товариському турнірі в Китаї, де також будуть виступати інші команди з АПЛ.

Раніше президент Баварії Улі Хенесс розповів, як Манчестер Сіті купує футболістів. Висловлення вийшло досить резонансним.

Долучайся до телеканалів Футбол 1/Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv