Джанлуїджі Доннарумма

Джанлуїджі Доннарумма Фото:: Getty Images

Після матчу 30-го туру Серії А, в якому Мілан розійшовся миром з Удінезе (1:1), «россонері» залишилися без двох гравців основи.

Вже на 12-й хвилині матчу основний воротар клубу Джанлуїджі Доннарумма змушений був покинути поле. Згідно з повідомленнями Sky Sports Italia італієць може пропустити кілька тижнів через травму стегна. Приблизно на той же термін вибув Лукас Пакета, якого також замінили ще до перерви. Повідомляється, що футболістові необхідно буде пройти додаткове обстеження щиколотки.

Також в наступному матчі проти Ювентуса Дженнаро Гаттузо не зможе розраховувати на Андреа Конті, якого навіть не було в заявці на гру з Удінезе.

Нагадаємо, спортивний директор Мілана Леонардо прокоментував майбутнє Дженнаро Гаттузо. Функціонер заявив, що клуб вірить в фахівця і не збирається його звільняти.

Також повідомлялося, що боси міланців збираються посилитись гравцем Евертона. Але футболіст поставив одну умову...

Крім цього, Мілан числиться серед претендентів на захисника Ліверпуля Деяна Ловрена. Невже віце-чемпіон світу змінить клуб?

Долучайся до телеканалів Футбол 1 / Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv