Веслі Мораес

Веслі Мораес Фото:: Getty Images

Другий тур чемпіонської групи чемпіонату Бельгії закінчувався поєдинком Брюгге - Андерлехт.

Рахунок було відкрито вже на п'ятій хвилині бразильським нападником Брюгге Веслі - 0:1.

Подвоїв рахунок на 34-ій хвилині вінгер гостей Денніс - 0:2.

На перерву команди пішли при комфортному для гостей рахунку.

В середині другого тайму Андерлехт скоротив рахунок зусиллями Геркенса - 1:2.

У кінцівці зустрічі було забито ще по голу від кожної команди. Відзначалися Груневелд і Требель. Остаточний рахунок матчу - 2:3.

Брюгге здобуває другу перемогу поспіль і піднімається на другу сходинку. Андерлехт зазнає другої поразки та залишається на п'ятому місці.

Андерлехт - Брюгге - 2:3

Голи: 5 - Веслі (0:1), 32 - Денніс (0:2), 64 - Геркенс (1;2), 87 - Груневелд (1:3), 90 - Требель (2:3).

Перший тайм:

Другий тайм:

Footballua.tv склав список з п'яти найдорожчих гравців чемпіонату Бельгії. Не обійшлося без Руслана Малиновського.

В інтерв'ю Великому футболу український захисник бельгійського Гента Ігор Пластун розповів про особливості місцевого чемпіонату. Він запевнив, що футболісти за хвилину до виходу на розминку можуть телефоном з кимось говорити.

Подивіться неймовірний гол у бельгійській Про-лізі, який змусить вас відчути крутість цього чемпіонату.

Підписуйся на телеканали Футбол 1 / Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv