Брюгге

Брюгге

У матчі третього туру чемпіонської групи чемпіонату Бельгії Брюгге на своєму полі приймав Стандард. Фінальний свисток арбітра зафіксував розгромну перемогу господарів з рахунком 4:0.

Рахунок в матчі був відкритий на 22-ій хвилині - автоголом відзначився захисник Стандарда Цинхо Ванхойсден. На 24-ій хвилині Сьєбе Шрейверс подвоїв перевагу Брюгге, а на 39-ій - Еммануель Денніс довів рахунок до непристойного. Крапку в поєдинку на 80-ій хвилині поставив Веслі Мораес.

Брюгге - Стандард 4:0

Голи: Ванхойсден (автогол), 22, Шрейверс, 24, Денніс, 39, Мораес, 80.

Брюгге: Хорват, Денсвіл, Вормер, Рітс, Мехеле, Мата (Декарлі, 76), Діатта (Грьоневельд, 63), Ванаку (Амрабат, 73), Денніс, Мораес, Шрейверс.

Стандард: Очоа, Ванхойсден, Косановіч, Каванда, Лаїфіс (М'янге, 60), Цімірот, Карсела (Летьєнн, 78), Марін, Дженепо, Бокаді, Емон (Халіловіч, 60).

Нагадаємо, гравця Генка Руслана Маліносвского можуть дискваліфікувати до кінця сезону. Футболіст може отримати серйозне покарання за фол в останньому матчі чемпіонату Бельгії проти Гента.

В матчі проти Гента перед тим, як заробити видалення, Малиновський оформив дубль. Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу Генка з рахунком 2:1.

В інтерв'ю Великому футболу український захисник бельгійського Гента Ігор Пластун розповів про особливості місцевого чемпіонату. Він запевнив, що футболісти за хвилину до виходу на розминку можуть телефоном з кимось говорити.

Підписуйся на телеканали Футбол 1 / Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv