Аякс

Аякс

Півзахисник Аякса Френкі де Йонг в матчі 30-го туру чемпіонату Нідерландів з Ексельсіором, який був виграний з рахунком 6:2, отримав пошкодження і покинув поле вже на 28-й хвилині поєдинку.

Мова, швидше за все йде про розтягнення задньої поверхні стегна. Таким чином, лідер амстердамців ризикує пропустити матч-відповідь чвертьфіналу Ліги чемпіонів проти Ювентуса, який пройде 16-го квітня в Турині.

Нагадаємо, в першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів Аякс зіграв внічию з Ювентусом. Фінальний свисток арбітра зафіксував рахунок 1:1.

Також відзначимо, що Давід Нерес, автор голу у ворота Ювентуса, привернув до себе увагу відразу декількох європейських топ-клубів. Молодий бразилець може змінити клубну прописку вже в літнє міжсезоння.

Підписуйся на телеканали Футбол 1 / Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv