Зінедін Зідан

Зінедін Зідан Фото:: Getty Images

У матчі 32-го туру чемпіонату Іспанії лицем до лиця зійшлися Леганес і Реал. Фінальний свисток арбітра зафіксував нічию - 1:1.

Розмочити рахунок в матчі вдалося футболістам Леганесі - на 45-ій хвилині голом відзначився Джонатан Сільва. На 51-ій хвилині Реал зрівняв рахунок зусиллями Каріма Бензема. Більше голів вболівальники не побачили.

Леганес - Реал 1:1

Голи: Сільва, 45 - Бензема, 51.

Леганес: Куельяр, Бустінса, Сіовас, Ньом, Сільва, Весга (Ресио, 85), Перес, Ерасо (Ель-Жар, 71), Омеруо, Каррільо (Ен-Несірі, 65), Брейтуейт.

Реал: Навас, Варан, Марсело, Карвахаль, Начо, Каземіро, Модріч, Іско (Васкес, 77), Вальверде, Асенсіо (Бейл, 81), Бензема.

Попередження: Карвахаль, 48, Асенсіо, 61, Вальверде, 67.

Нагадаємо, Реал зацікавлений в послугах гравця Тоттенгема Крістіана Еріксена. У шорт-листі «вершкових» датський футболіст замінив як раз Поля Погба.

Відзначимо, тренер Реала Зінедін Зідан схвалив трансфер Едена Азара. Посилення, про який мріє кожен.

Раніше повідомлялося, що Зінедін Зідан має намір залишити Андрія Луніна в складі Реала в наступному сезоні.

Крім цього, француз зробив ряд висловлювань, за підсумками яких можна було оцінити перспективи українця в мадридському клубі.

Долучайся до телеканалів Футбол 1/Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv