Фернандо Льоренте

Фернандо Льоренте Фото:: Getty Images

Матч закрутився з перших хвилин неймовірним чином. Команди понеслися вперед, геть забувши про тил. Як наслідок, чотири м'ячі за 11 хвилин матчу. Коли ще таке було? Це Ліга чемпіонів!

Рахім Стерлінг вже на 4-ій хвилині отримав передачу на куті штрафного суперника, трохи змістився в центр і класно пробив у дальній кут - 1:0.

«Шпори відповіли голом Сона. Емерік Ляпорт невдало вибив м'яч, який на лінії штрафного підхопив Сон, кореєць набіг і точно пробив у дотик - 1:1.

Через кілька хвилин знову Емерік Ляпорт грубо помилився на своїй половині поля, після чого Тоттенгем швидко організував свою атаку, Сон трохи змістився в центр і точно пробив у дальній кут з лінії штрафної - 1:2.

На 11-ій хвилині Бернарду отримав передачу в штрафний суперника, португалець наважився на удар в ближній кут, м'яч після рикошету опинився в сітці - 2:2.

На 22-ій хвилині Стерлінг все-таки вивів «городян» вперед. Де Брюйне прискорився на правому фланзі, отримав м'яч і прострілив на дальню стійку, яку вдало замкнув Рахім - 3:2.

Після перерви почалося все найцікавіше. На 60-ій хвилині Де Брюйне в прекрасному стилі пройшов через центр і виконав передачу в штрафну, звідки точно пробив Агуеро - 4:2.

На якийсь час здалося, що для підопічних Почеттіно все скінчено, але знайшовся свій герой для лондонців. На 73-ій хвилині Еріксен виконав подачу в штрафну, звідки точно пробив Льоренте 4:3. Арбітр довго дивився відеоповтор на предмет гри рукою форварда «шпор», але зарахував взяття воріт - 4:3.

На останніх хвилинах зустрічі трапився епізод, який будуть пам'ятати десятки років. Стерлінг забив гол, який виводив би «городян» до півфіналу, але після святкування взяття воріт на табло стадіону з'явилася промовистий напис - ОФСАЙД. Разом з цим написом звалилися всі надійних уболівальників Ман Сіті пройти далі.

Остаточний рахунок матчу - 4:3, який саме Тоттенгем вивів в півфінал. А там його вже чекає не менше сенсаційний Аякс. Впевнені, далі буде ще гарячіше!

Перший тайм:

Другий тайм:

Манчестер Сіті - Тоттенгем 4:3 (перший матч - 0:1)
Голи: Стерлінг, 5, 22, Б. Сілва, 12, Агуеро, 60 - Сон, 8, 10, Льоренте, 73.

Манчестер Сіті: Едерсон - Уокер, Компані, Емерік Ляпорт, Менді (Сані, 84) - де Брюйне, Гюндоган, Д.Сілва (Фернандіньо, 63) - Стерлінг, Агуеро, Б.Сілва.

Тоттенгем: Льоріс - Тріпп'єр, Алдервейрелд, Вертонген, Роуз (Санчес, 90) - Сіссоко (Льоренте, 41), Ваньяма - Аллі, Еріксен, Моура (Девіс, 82) - Сон Хин Мін.

Попередження: Сон, Сіссоко, Роуз, Ваньяма.

Раніше Хосеп Гвардіола прокоментував пошкодження Олександра Зінченка і поділився очікуваннями від його повернення.

Також тренер зазначив, що команда більше не має права втрачати очки в матчах чемпіонату. У зворотному випадку «городяни» ризикують позбутися титулу.

Відзначимо, що Уго Льоріс відбив всі пенальті в 2019 році.

Долучайся до телеканалів Футбол 1/Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv