Філ Фоден

Філ Фоден

Після фіаско в Лізі чемпіонів від Тоттенгема підопічні Гвардіоли жадали помсти в чемпіонаті. Відкрити рахунок вдалося вже в дебюті матчу. Б. Сілва змістився в центр, навісив на дальню штангу, звідки пішла скидання від Агуеро на Фодена. Юний півзахисник Ман Сіті головою без проблем розстріляв порожній кут воріт Тоттенгема - 1:0. Перший гол для Філа в Прем'єр-лізі.

Тоттенгем мав кілька чудових шансів, щоб зрівняти рахунок, але Едерсон безпомилково відіграв в рамці воріт Сіті. Перший тайм закінчився мінімальною перевагою «городян».

Другий тайм був куди скромніше на небезпечні моменти. Можна згадати чудову можливість Стерлінга, однак Гаццаніга зіграв на вищому рівні та не дав себе пробити.

Сіті бере реванш у Тоттенгема і знову повертається на вершину АПЛ. Наступну зустріч підопічні Гвардіоли проведуть проти МЮ.

Манчестер Сіті - Тоттенгем 1:0
Гол: Фоден, 5.

Манчестер Сіті: Едерсон - Уокер, Стоунз, Емерік Ляпорт, Зінченко - де Брюйне (Фернандіньо, 38), Гюндоган, Фоден (Д. Сілва, 85) - Стерлінг, Агуеро (Сане, 66), Б. Сілва.

Тоттенгем: Гаццаніга - Тобі (Льоренте, 78), Санчес, Вертонген - Фойт, Дайер (Ваньяма, 61), Аллі (Роуз, 69), Девіс - Лукас Моура, Сон Хин Мін, Еріксен.

Попередження: Стерлінг - Ваньяма, Вертонген.

Відзначимо, гравець Тоттенгема Сон Хин Мін побив рекорд Максима Шацьких.

Підписуйся на телеканали Футбол 1 / Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv