Ворскла - Десна

Ворскла - Десна Фото:: Офіційний сайт Ворскли

25-й тур УПЛ продовжили матчем у Полтаві, де кризова Ворскла прийняла лідера другої шістки - Десну.

Перший тайм залишив відчуття, що полтавчани сьогодні зазнають принизливої ​​поразки й матч закінчиться ганьбою. Вже до кінця першого тайму полтавчани «горіли» 0:3. Дубль на свій рахунок записав Сергійчук, а між його голами відзначився Хльобас.

Однак, Полтава почала «прокидатися» в другій половині зустрічі. Протягом десяти хвилин підопічні Косівського відіграли два м'ячі. Їх авторами стали Габелок і Шарпар. А через дев'ять хвилин Ворскла зрівняла рахунок зусиллями Кареки.

Остаточний рахунок матчу - 3:3. Команди набирають по одному очку і залишаються на колишніх позиціях в турнірній таблиці.

У наступному турі Ворскла вирушить в гості до Чорноморцю, а Десна - до Арсеналу-Київ.

Ворскла - Десна 3:3
Голи: Габелок, 52, Шарпар (62, пен.), Карека, 70 - Сергійчук, 2, 42, Хльобас, 14

Ворскла: Ткаченко - Дитина, Мартиненко, Чеснаков, Артур (Кані, 79) - Петрович, Габелок (Скляр, 89) - Кобахідзе, Шарпар, Якубу (Даллку, 46) - Карека.

Десна: Паст - Д. Фаворов, Імереков, Парцванія, Мостовий - Богданов, Огиря - Старенький (Люлька, 71), А. Фаворов, Хльобас (Картушов, 57) - Сергійчук (Безбородько, 73).

Попередження: Мартиненко, Кобахідзе - Мостовий, А. Фаворов

Нагадаємо, в ще одному матчі 25 туру УПЛ Олімпік здолав Арсенал-Київ. Це перша перемога для «олімпійців» з жовтня 2018 року.

Долучайся до телеканалів Футбол 1 / Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv