Карім Онісіво

Карім Онісіво Фото:: Getty Images

Матч 32-го туру чемпіонату Німеччини між Майнцем і Лейпцигом закінчився надрезультативною нічиєю 3:3. Але запам'ятався поєдинок ще однією неабиякою подією, пов'язаною з австрійським нападаючим «карнавальників» Карімом Онісіво.

Справа в тому, що в середині першого тайму Онісіво і захисник гостей Ібраїма Конате зіткнулися головами, але обидва гравці продовжили матч. Більш того, на 43-й хвилині австрієць забив гол у ворота гостей, зробивши рахунок 1:2.

Найдивовижніше сталося в перерві. Виявилося, що Онісіво зовсім не пам'ятає частину подій, які відбувалися на полі. «У перерві він не пам'ятав свій гол», - сказав спортивний директор клубу Ровен Шредер після матчу.

Зрозуміло, що Онісіво був замінений. Замість нього на поле вийшов Жан-Філіп Матета, який, до речі, приніс нічию своїй команді в кінці матчу.

Нещодавно екс-гравець збірної Німеччини прийняв рішення завершити кар'єру. Гравець втомився від травм.

Тим часом Шальке Коноплянки домовився з Вагнером. Нагадаємо, раніше спеціаліст працював з Хаддерсфілдом.

Підписуйся на телеканали Футбол 1/Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv