Николай Матвиенко

Николай Матвиенко Фото:: Офіційний сайт Шахтаря

У 27-му турі чемпіонату України донецький Шахтар на своєму полі не помітив гостей зі Львова, перемігши з рахунком 5:0.

Цей матч ознаменувався ще однією цікавою подією. Донецькі футболісти не пропускають вже 10 матчів поспіль. В останній раз в ворота «гірників» забивали футболісти Олімпіка. Було це в 17-му турі, 1 грудня минулого року. Матч закінчився з рахунком 2:2.

Рекордною  стала кількість хвилин, протягом яких м'яч не влітає у ворота Шахтаря. Тепер це число становить 926. Попередній рекорд (840 хвилин) також належав донецькій команді.

Подивитися всі моменти матчу Шахтар - Львів можеш в нашому відеоогляді. Окремо варто відзначити гру Тайсона, який розривав оборону гостей.

Нагадаємо, Маркевич вважає, що сьогодні у Шахтаря немає конкурентів в нашому чемпіонаті. Глава комітету національних збірних ФФУ - про чемпіонат країни.

Відзначимо, що Шахтар забезпечив собі місце в Лізі чемпіонів. У наступному сезоні донецький клуб зіграє в найпрестижнішому європейському клубному турнірі.

До речі, Михайлу Метревелі не подобається матчі, де явно відсутня інтрига.

Підписуйся на телеканали Футбол 1 / Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv