Кріштіану Роналду

Кріштіану Роналду Фото:: Getty Images

У 36-му турі чемпіонату Італії на полі Стадіо Олімпіко Рома виграла у Ювентуса з рахунком 2:0. Кумедний епізод стався під час другого тайму.

Почалося все з того, що Кріштіану Роналду посварився з Алессандро Флоренці. В ході перепалки португалець дозволив собі познущатися над невисоким зростом гравця Роми. Через кілька секунд, здалося, що епізод себе вичерпав.

Але через 20 хвилин Алессандро зміг відповісти кривдникові і всій його команді, забивши гол після пасу Едіна Джеко.

Фінальний свисток арбітра зафіксував на табло рахунок 2:0 на користь господарів. У доданий час відзначився Джеко. Рома набрала 62 очки і знаходиться на 6 місці турнірної таблиці. Римляни поступаються 1 очком Інтеру, який замикає зону Ліги чемпіонів, але у «нерадзуррі» є гра в запасі.

Подивитися відеоогляд матчу Рома - Ювентус можеш в нашому матеріалі. «Вовки» продовжують боротися за ТОП-4.

Підписуйся на телеканали Футбол 1 / Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv