Интер

Интер

У матчі 36-го туру чемпіонату Італії Інтер на своєму полі приймала К'єво. Фінальний свисток арбітра зафіксував впевнену перемогу господарів з рахунком 2:0.

Варто відзначити, що Інтер забив по одному голу в кожному з таймів. Відкрити рахунок в поєдинку на 39-й хвилині вдалося Маттео Політано. У кінцівці поєдинку, на 86-й хвилині, Іван Перишич подвоїв перевагу своєї команди.

Інтер - К'єво 2:0

Голи: Політано, 39, Перишич, 86.

Інтер: Ханданович, Соареш, Міранда, Асамоа, Шкріньяр, Наїнгголан, Валеро, Весіно (Гальярдіні, 65), Перишич, Політано (Кандрева, 62), Ікарді (Мартінес, 79).

К'єво: Шемпер, Цесар, Бані, Томович (Ярошинські, 78), Вігнато (Пелліссьє, 80), Депаолі, Рігоні, Хетемай, Меджоріні, Грубац (Кіїне, 51), Льоріс.

Попередження: Грубац, 26, Валеро, 35, Рігоні, 36, Перишич, 70.

Вилучення: Рігоні, 76.

Нагадаємо, Рома обіграла Ювентус. Фінальний свисток арбітра зафіксував рахунок 2:0.

Також відзначимо, що Болонья розгромила Парму. П'ять забитих м'ячів, два автогола і червона картка - поєдинок видався видовищним.

До слова, в матчі між Ювентусом і Ромою стався неприємний інцидент за участю Кріштіану Роналду і Алессандро Флоренці.

Долучайся до телеканалів Футбол 1/Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv