Практично весь сезон Лідс був на вершині Чемпіоншипа. Команді пророкували довгоочікуване підвищення в класі, але в кінці підопічні Б'єлси упустили одну з двох прямих путівок в Прем'єр-лігу. А вже на першому етапі плей-офф з'ясувалося, що команда ще один сезон проведе у другому за силою англійському дивізіоні.

Домашня гра проти Дербі Каунті йшла за планом Лідса. На 24-й хвилині Стюарт Даллас забив гол, який зробив рахунок за сумою двох матчів 2:0 на користь «павичів». Але кінцівка першого тайму і початок другого стали справжнім шоком для господарів: Мерріот, Маунт і Вілсон з пенальті виводять «баранів» вперед.

На 62-й хвилині той же Даллас робить рахунок за сумою двох матчів 3:3, але Мерріот також робить дубль і приносить перемогу Дербі Каунті. 27 травня на полі Уемблі в матчі між Астон Віллою і Дербі Каунті визначиться володар третьої путівки в Прем'єр-лігу сезону 2019/2020. Примітно, що це буде боротьба Джона Террі - асистента головного тренера «вілланів» і Френка Лемпарда, який тренує Дербі.

Лідс - Дербі Каунті 2:4

Голи: Даллас, 24, 62 - Мерріот, 45,85, Маунт, 46, Вілсон, 58 (з пенальті)

Лідс: Касілья, Ейлінг, Берарді, Купер, Даллас, Шеклтон, Філліпс, Кліх (Кларк, 86), Ернандес, Харрісон, Бемфорд (Браун, 88)

Дербі Каунті: Роос, Богл, Кіо, Томорі, Мелоун, Маунт, Джонсон, Вілсон (Коул, 90+3), Холмс (Мерріотт, 44), Лоуренс, Беннетт (Хаддлстоун, 59)

Попередження: Ернандес, 20, Філліпс, 27, Бемфорд, 31, Купер, 57, Берарді, 69 - Томорі, 5, Мелоун, 20, Лоуренс, 20, Маунт, 65

Вилучення: Берарді, 78 - Мелоун, 90+1

Нагадаємо, Астон Вілла обіграла Вест Бромвіч. Команда з Бірмінгема також претендує на підвищення в класі.

Долучайся до телеканалів Футбол 1 / Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv