Львів - Олександрія

Львів - Олександрія Фото:: Офіційний сайт ФК Львів

У 29-у турі чемпіонату України зустрілися Олександрія та ФК Львів.

Перший тайм видався вкрай непоказним з боку обох команд. Краще опис того, що відбувається на полі дав коментатор матчу Віктор Вацко: «Сонний футбол продемонстрували команди в першій половині зустрічі».

Другий тайм команди почали активніше. На 46-ій хвилині Бруно зобов'язаний був забивати, але Паньків зіграв надійно. А незабаром глядачі, нарешті, побачили взяття воріт. Бруно викотив м'яч в район 11-метрової позначки, звідки Педро в дотик розстріляв ворота Олександрії - 0:1.

Львів перериває свою невдалу серію, яка становила вісім матчів, а Блавацький, у свою чергу, здобув першу перемогу на тренерському містку львів'ян.

Олександрія виглядала дуже блякло на протязі всього матчу. Як підсумок, втрата трьох очок. Відзначимо, що олександрійці здобули всього один бал в останніх чотирьох поєдинках.

Відеоогляд першого тайму:

Відеоогляд другого тайму:

Олександрія - Львів 0:1
Гол: Педро, 59.

Олександрія: Паньків - Пашаєв, Бухав, Бабогло, Стецьков - Гречишкін, Банада - Шастал (Дедечко, 76), Задерака (Пономар, 60), Лучкевич (Протасов, 52) - Сітало.

ФК Львів: Бандура - Парамонов, Адамюк, Насонов, Приймак - Борзенко, Мартан - Пернамбуко (Вісенте, 80), Педро (Шина, 70), Альваро (Кадина, 90) - Бруно.

Попередження: Бабогло, Банада - Насонов, Педро, Бруно, Пернамбуко.

Олімпік переміг Чорноморець і покинув зону перехідних матчів. Важливі три очки для донецької команди.

Відзначимо, що дебютний гол Де Пени допоміг Динамо перемогти Маріуполь. Новачок киян допоміг набрати три очки.

До речі, Ворскла перервала триматчеву безпрограшну серію Арсеналу.

Долучайся до телеканалів Футбол 1 / Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv