Олексій Гай

Олексій Гай Фото:: ФК Олімпік

У 30-му турі чемпіонату України зустрілися представники нижньої шістки — Арсенал-Київ вдома приймав донецький Олімпік.

«Каноніри» почали поєдинок у статусі останньої команди турнірної таблиці, оскільки напередодні Чорноморець переграв Карпати і піднявся на 11-ту сходинку.

Через 25 хвилин гри господарі пропустили. Дійе продемонстрував техніку, ефектно розвернувшись з м'ячем, і холоднокровно відправив його у ворота Підківки - 0:1.

Господарям знадобилося всього шість хвилин для того, щоб рахунок став рівним. Танковский скористався обрізкою суперника на своїй половині поля і послав м'яч в ближній кут - 1:1. Дебютний м'яч для В'ячеслава за киян.

До кінця поєдинку жодна з команд так і не зуміла вирвати перемогу. Остаточний рахунок - 1:1.

Команди поділили очки, що дозволило «канонірам» покинути дно турнірної таблиці. Олімпік, у свою чергу, відривається на три очки від зони перехідних матчів.

У наступному турі Арсенал-Київ навідається в гості до Десни, а Олімпік — до Карпат.

Арсенал-Київ - Олімпік 1:1
Голи: Танковский, 31 - Дійе, 25

Арсенал-Київ: Підківка - Жичиков, Башлай, Вакуленко, Дубінчак - Домбровський, Ліпартія (Оріховський, 70) - Калитвинцев, Танковский, Мудрик (Міссі Мезу, 55) - Ковпак

Олімпік: Кринський - Ксьонз, Гришко, Цимбалюк, Клименчук (Кольцов, 66) - Гай, Політило - Г. Пасіч, Тейшейра (Сондей, 90+1), Вантух - Дійе (Дегтярьов, 84)

Попередження: Дубінчак, Калитвинцев, Башлай - Г. Пасіч, Клименчук

Вилучення: Г. Пасіч, 54

Ми зібрали ТОП-5 кращих голів 29-го туру УПЛ. Насолоджуйтесь!

Нагадаємо, Паулу Фонсека став найкращим тренером 29-го туру УПЛ. Успіхи фахівця не залишилися непоміченими.

А Жуніор Мораес - кращим гравцем.

Долучайся до телеканалів Футбол 1 / Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv