Сергій Рибалка

Сергій Рибалка Фото:: Офіційний сайт Сівасспора

У матчі останнього туру чемпіонату Туреччини Сівасспор Сергія Рибалки на своєму полі обіграв чемпіона країни цього року Галатасарай з рахунком 4:3. Дубль на рахунку українця.

Перед останнім туром Галатасарай на 3 очка випереджав Істамбул Бешикташ. Щоб забезпечити собі золоті медалі «левам» потрібно було не програти на виїзді Сівасспору. Але у них це не вийшло. У божевільній гольовий перестрілці сильнішими виявилися господарі.

Цікаво, що вже до 34-й хвилині гості вели з рахунком 0:2, але господарі зрівняли цифри на табло ще до свистка на перерву. Один з голів забив Сергій Рибалка. На 77-й хвилині українець вивів свою команду вперед. А ще через два оберти секундної стрілки Сівасспор вигравав 4:2. Гості змогли забити ще один гол на 82-й хвилині.

Отже, перемогли господарі, які піднялися на 11-е місце, але їх ще можуть обійти Кайсеріспор і Анкарагюджю. Що стосується Галатасарая, то вони стали чемпіонами. Істамбул Башакшехир не зміг обіграти Аланьюспор (1:1).

Нагадаємо, перемога Галатасарая принесла пів мільйона доларів київському Динамо. Бонус, прописаний в контракті Юнеса Беланда.

Підписуйся на телеканали Футбол 1 / Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv