Сборная Украины U-20

Сборная Украины U-20 Фото:: Getty Images

У матчі третього туру групового чемпіонату світу до 20 років віч-на-віч зійшлися збірні Нігерії та України. Фінальний свисток арбітра зафіксував результативну нічию - 1:1.

Розмочити рахунок в матчі вдалося українським футболістам - на 30-й хвилині відзначився Данило Сікан. У компенсований до першого тайму час нігерійці отримали шанс зрівняти рахунок - суддя призначив пенальті у ворота українців. На щастя, голкіпер «синьо-жовтих» Андрій Лунін впорався з ударом Мухамеда Тіджані.

У дебюті другого тайму арбітр знову призначив одинадцятиметровий на користь збірної Нігерії - в ухваленні рішення йому допомогла система відеопоторов (VAR). Цього разу Тіджані зумів переграти Луніна. Більше голів команди не забивали.

Таким чином, збірна України завершила груповий етап чемпіонату світу на вершині квартету D. За три матчі команда Олександра Петракова набрала сім очок.

В 1/8-й фіналу українці зіграють проти третьої команди групи B, Е або F.

Нігерія (U-20) - Україна (U-20) 1:1

Голи: Сікан, 30 - Тіджані, 51.

Нігерія (U-20): Оремаде, Окон, Еффіом (Оффія, 74), Огбу, Маканджоула (Елету, 87), Рабіу, Майкл, Утін, Офобор, Алію, Тіджані (Сор, 90).

Україна (U-20): Лунін, Бондар, Сафронов, Снурніцин (Корнієнко, 46), Попов, Дрішлюк, Безкоровайний, Чех, Кащук, Устименко (Супряга, 72), Сікан (Булеца, 46).

Попередження: Снурніцин, 5, Тіджані, 36, Попов, 50, Еффіом, 56.

Долучайся до телеканалів Футбол 1 / Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv