Руслан Ротань

Руслан Ротань Фото:: Сайт УАФ

У півфінальному матчі Мемеоріала пам'яті Валерія Лобановського лицем до лиця зійшлися молодіжні збірні України та Кіпру. Фінальний свисток арбітра зафіксував розгромну перемогу команди Руслана Ротаня - 3:0.

Розмочити рахунок українцям вдалося вже на 29-й хвилині - відзначився Олег Кожушко. У дебюті другого тайму подвоїти перевагу «синьо-жовтих» допоміг автогол захисника збірної Кіпру Константіноса Папаміхаіла. На 57-й хвилині Дмитро Топалов довів рахунок до розгромного, поставивши крапку в поєдинку.

Україна (U-21) - Кіпр (U-21) 3:0

Голи: Кожушко, 29, Папаміхаіл (аг), 46, Топалов, 57.

Україна (U-21): Кожухар (Трубін, 69), Биков, Топалов (Вакула, 63), Ледньов (Мудрик, 59), Козак (Криськів, 59), Алібеков (Білошевський, 59), Кожушко (Мосійчук, 62), Смирний (Луньов, 69), Семеніхін, Якимець, Стецьків.

Додамо, що в другому півфіналі молодіжна збірна Ізраїлю в серії післяматчевих обіграла однолітків з Болгарії.

Пропонуємо вам ознайомитися з розкладом і результатами Меморіалу пам'яті Валерія Лобановського-2019.

Підписуйся на телеканали Футбол 1 / Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv