Кріштіану Роналду

Кріштіану Роналду Фото:: Твіттер збірної Португалії

У півфінальному матчі плей-оф раунду Ліги Націй УЄФА лицем до лиця зійшлися збірні Португалії та Швейцарії. Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу команди Фернанду Сантуша за рахунком 3:1..

Розмочити рахунок в матчі вдалося португальцям - на 25-й хвилині Кріштіану Роналду відзначився майстерним ударом зі штрафного. Дане взяття воріт було єдиним в першій половині гри.

У дебюті другого тайму стався цікавий епізод. На 53-й хвилині захисник португальської дружини Нелсон Семеду підштовхнув суперника у власному штрафному, проте арбітр залишив цей епізод без уваги. Через чотири хвилини в протилежному штрафному майданчику сфолив оборонець швейцарців Фабіан Шер - в цей раз суддя призначив пенальті. Втім, після перегляду відеоповторів арбітр прийняв несподіване для всіх рішення, призначивши одинадцятиметровий удар у ворота збірної Португалії. Рікардо Родрігес з точки не схибив.

У кінцівці поєдинку справу під свій контроль взяв Кріштіану Роналду. На 88-й хвилині п'ятикратний володар Золотого м'яча вивів свою команду вперед, а через дві хвилини - поставив жирну крапку. Збірна Португалії вийшла у фінал плей-оф раунду Ліги Націй.

Ім'я другого фіналіста стане відомо завтра, шостого травня. За місце у вирішальному поєдинку поборються збірні Голладніі і Англії.

Огляд першого тайму:

Огляд другого тайму:

Португалія - Швейцарія 3:1

Голи: Роналду, 25, 88, 90 - Родрігес, 57 (пен.)

Португалія: Патрісіу, Пепе (Фонте, 63), Геррейро, Семеду, Діаш, Невеш, Карвалью, Бернарду Сілва, Фернандеш (Моутінью, 90), Фелікс (Гедеш, 70), Роналду.

Швейцарія: Зоммер, Шер, Родрігес, Мбабу, Аканджі, Джака, Фройлер (Дрміч, 89), Цубер (Штеффен, 83), Закарія (Фернандеш, 71), Шакірі, Сеферович.

Попередження: Джака, 66, Шер, 68, Шакірі, 85.

Підписуйся на телеканали Футбол 1 / Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv