Туреччина

Туреччина

Франція і Туреччина підходили до очної зустрічі лідерами секстету Н. Обидві команди набрали по 6 очок в стартових матчах відбору і закономірно бачаться фаворитами своєї групи. Французи в березні розгромили молдаван (4:1) і ісландців (4:0). Збірна Туреччини виграла два матчі «всуху». Жертвами команди Гюнеша впали албанці і всі ті ж молдавани.

Стартові склади на гру в Коньї не піднесла сюрпризів. Дешам виставив практично на 100% чемпіонський склад. Травмованого Канті змінив недавній учасник фіналу ЛЧ Мусса Сіссоко, а Лукаса Ернандеса на фланзі змінив Люка Дінь. У турків на вістрі вийшли Бурак Їлмаз і Ченгіз Ундер.

Напевно, такий стан справ в групі розслабила французів. Адже інакше пояснити пасивну гру чемпіонів світу важко. Турки раз по раз створювали моменти біля воріт Льоріса і виглядали більш зарядженими і цілеспрямованими. Спочатку Караман не скористався відмінним моментом, однак уже через кілька хвилин Айхан відкрив рахунок з подачі Демірала. А під завісу першого тайму Ундер збільшив перевагу господарів. Череда помилок від Умтіті і Погба дозволила Токезу вивести форварда Роми на «побачення» з Льорісом.

Статистика говорила сама за себе. Франція в першому таймі жодного разу не потрапила в створ воріт Туреччини! Тренер гостей вирішив освіжити гру, випустивши на поле Кінгслі Комана і Ферлана Менді. Втім, гра продовжувала бути під контролем турків. На небезпечний момент від Грізманн господарі відповіли не менш небезпечним ударом від Йилмаза. Лише чудова гра Льоріса врятувала французів від третього м'яча (як і в середині другого тайму після пострілу Текдеміра). Франція не вражала зовсім. Гра Грізманн і Мбаппе була блідою, а центр поля був програний супернику. Йилмаз міг кілька разів відрізнятися і доводити рахунок до розгрому, проте Льоріс рятував французів.

Туреччина набирає 9 очок і очолює групу Н, в той час як Франція ділить другу сходинку з Ісландією. Чи буде інтрига в цьому секстеті?

Гол Айхана:

Гол Ундера:

Туреччина - Франція 2:0

Голи: Айхан, 30, Ундер, 40

Туреччина: Гюнок - Хасан Алі Калдирим, Демірал, Айхан, Челік - Токез (Омур, 90), Текдемір, Караман, Кахведжі (Туфан, 80) - Ундер (Язиджи, 85), Йилмаз.

Франція: Льоріс - Павар, Варан, Умтіті, Дінь (Ф. Менді, 46) - Погба, Сіссоко, Матюїді (Коман, 46) - Грізманн, Мбаппе, Жиру (Бен Йєдер, 73).

Попередження: Текдемір, Демірал - Умтіті, Коман

Долучайся до телеканалів Футбол 1 / Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv