Ультрас Волинь

Ультрас Волинь Фото:: ФК Карпати

8 червня о 19:00 в Луцьку почався матч-відповідь плей-офф за право виступати в УПЛ між луцькою Волинню і львівськими Карпатами.

Незадовго до кінця зустрічі за рахунку 3:1 на користь Карпат матч був перерваний. У рапорті арбітра Максима Козиряцького зазначено: «На 90+6 хвилині матч був перерваний у зв'язку з масовим втручанням уболівальників ФК Волинь.

Рішення по матчу Волинь — Карпати буде прийнято після розгляду справи КДК УАФ, який відбудеться в найближчі дні.

Розвиток подій в матчі Волинь — Карпати докладно описані в нашій онлайн-трансляції. Стикового поєдинок за право виступати в УПЛ.

Олександр Чижевський вважає, що такі поєдинки прикрашають футбол, але дії фанатів неприпустимі.

Долучайся до телеканалів Футбол 1 / Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv