Александар Мітровіч

Александар Мітровіч Фото:: Getty Images

У матчі третього туру групового раунду відбору ЄВРО-2020 лицем до лиця зійшлися збірні Сербії і Литви. Фінальний свисток арбітра зафіксував впевнену перемогу команди Младена Крстаїча з рахунком 4:1.

До середини першого тайму литовцям вдавалося стримувати атакуючу міць суперника. Втім, вже на 20-й хвилині серби зусиллями Александара Мітровіча зуміли розмочити рахунок. На 34-й хвилині форвард Фулгема оформив дубль. Через хвилину Лука Йович довів рахунок до розгромного. Більше голів у першому таймі вболівальники не побачили.

У другій половині гри литовцям вдалося відквитати один м'яч - на 70-й хвилині Арвідас Новіковас реалізував пенальті. Втім, дане взяття воріт, як виявилося, стало лише голом престижу. Крапку в матчі поставив результативний Адема Льяїча в компенсований до другого тайму час.

Сербія - Литва 4:1

Голи: Мітровіч, 20, 34, Йович, 35, Ляїч, 90 - Новіковас (пен), 71.

Сербія: Дмитрович, Рукавіна, Спаїч, Коларов, Міленкович, Костич (Живкович, 71), Лукич, Максимович, Тадич (Ляїч, 81), Мітровіч, Йович.

Литва: Барткус, Паленіс, Клімавічюс, Янкаускас (Хведукас, 46), Андрюшкявічюс, Сливка, Баравікас, Шимкус, Черних (Петравічюс, 69), Лаукжяміс (Вальскіс, 77), Новіковас.

Попередження: Новіковас, 39, Шимкус, 59, Мітровіч, 70, Хведукас, 83.

Підписуйся на телеканали Футбол 1 / Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv