Хосеп Гвардіола

Хосеп Гвардіола Фото:: Getty Images

Каталонський наставник в інтерв'ю Mundo Deportivo розвіяв чутки про відхід з Манчестер Сіті.

«Я навіть не думав ні про яку відпустку. Це все вигадки преси, яка любить пускати кола по воді. У мене контракт з Манчестер Сіті ще на два роки і я залишу клуб раніше лише в тому випадку, якщо буду звільнений.»

Пеп Гвардіола очолив Манчестер Сіті в 2016 році. За три роки іспанець виграв 6 трофеїв. При ньому «городяни» двічі ставали чемпіонами Англії, два рази вигравали Кубок Ліги, а також по разу перемагали в Кубку і Суперкубку Англії. Що стосується Ліги чемпіонів, то Гвардіола в дебютному сезоні в Манчестер Сіті дійшов до 1/8 фіналу, однак поступився дорогою Монако. Потім манкуніанці двічі поспіль вилітали в чвертьфіналі. Що примітно, суперниками «блакитного місяця» в цих матчах були англійці (Ліверпуль і Тоттенхем).

Нагадаємо, гравець Манчестер Сіті Олександр Зінченко прокоментував невдачу клубу в Лізі чемпіонів.

Раніше повідомлялося, що «городяни» хочуть придбати Жоау Канселу з Ювентуса.

Крім того, Манчестер Сіті зацікавлений двома захисниками Лестера.

Долучайся до телеканалів Футбол 1 / Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv