УПЛ

УПЛ Фото:: Офіційний сайт УПЛ

Сезон в УПЛ підійшов до кінця. Нещодавно ми представили вам 5 наймолодших футболістів УПЛ, які забивали в сезоні 2018/2019. Footballua.tv вирішив зібрати для вас голи самих вікових представників чемпіонату України.

Сергій Старенький, Десна (34 роки, 6 місяців, 17 днів)

Десна відчувала себе в безпеці після поділу турніру на «шістки». До того ж, вже на старті другого етапу УПЛ чернігівці здобули комфортну перемогу над Олімпіком в гостях. Зняв усі питання про переможця другий гол, забитий Сергієм Стареньким в середині другого тайму. Донеччани дозволили Картушова спокійно прийняти м'яч в чужій штрафній, пройти кількох захисників донеччан і прострелити на вільного Старенького. Сергію залишалося лише не промахнутися з двох метрів у порожні ворота.

Андрій Гітченко, Десна (34 роки, 7 місяців, 3 дні)

Ще один гравець чернігівського клубу увійшов в нашу добірку. Десна все також залишалася в комфортній обстановці, далеко від зони вильоту. Домашній матч з Чорноморцем «сіверяни» почали добре, відзначившись двома голами ще в першому таймі. Другий з них записав на свій рахунок якраз захисник Десни. Гравець відгукнувся на подачу Богданова з кутового і забив м'яч у сітку воріт гостей. Чернігівці мали набирати три пункти, проте гості здійснили камбек в кінцівці матчу. Одесити забили 3 голи в останній шість хвилин і виграли з рахунком 2:4.

Андрій Запорожан (36 років, 2 місяці, 1 день)

Капітан Олександрії є штатним пенальтистом своєї команди. Майже всі свої м'ячі Андрій забив «з точки». Так сталося і в матчі проти Маріуполя за кілька турів до фінішу. Господарі вели з рахунком 1:0 (при цьому Зубков ще й пенальті не забив). Під завісу першого тайму Артем Сітало опинився на гарній позиції перед воротарем Маріуполя, проте був збитий Сергієм Яворським. Як підсумок, червона картка для захисника господарів і пенальті на користь Олександрії. Хавбек Олександрії не залишив Рустаму Худжамову шансів і зрівняв рахунок. Ця нічия дозволила «аграріям» оформити бронзові медалі і завоювати путівку в груповий раунд Ліги Європи на наступний сезон.

Олександр Ковпак, Арсенал-Київ (36 років, 3 місяці, 27 днів)

Арсенал відчайдушно намагався врятуватися і хоча б не вилетіти безпосередньо. До останнього туру шанси у «канонірів» були й гол Олександра Ковпака дав надію киянам. Форвард на початку матчу проти Карпат вивів свою команду вперед, скориставшись гарним пасом Павла Оріховського і позиційною помилкою Папа Гуйє. Незабаром після взяття воріт Ковпаку довелося покинути поле через пошкодження, а львів'яни швидко відігралися. Як підсумок, Карпати здобули перемогу, а Арсенал залишився на останньому місці. Цікаво, Олександр продовжить виступи у Першій Лізі або знайде варіант в УПЛ?

Олексій Гай, Олімпік (36 років, 5 місяців, 17 днів)

Олексій після повернення в Україну відразу взяв на себе роль лідера Олімпіка і всіляко допомагав донеччанам зберегти прописку в УПЛ. У матчі з київським Арсеналом хавбек став найстаршим автором гола в чемпіонаті. В середині першого тайму Сергій Вакуленко зніс у своєму штрафному Євгена Цимбалюка і Гай реалізував пенальті. Донеччани домоглися комфортної перемоги над Арсеналом з рахунком 2:0. Другий гол записав на свій рахунок Максим Дегтярьов.

Долучайся до телеканалів Футбол 1 / Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv