Серія А

Серія А

Сезон в Серії А підійшов до кінця. Нещодавно ми представили вам 5 найбільш вікових футболістів УПЛ, які забивали в сезоні 2018/2019. Footballua.tv вирішив зібрати для вас аналогічний хіт-парад представників чемпіонату Італії.

Родріго Паласіо, Болонья (37 років, 26 днів)

Екс-гравець Інтера нині грає за Болонью і навіть зміг забити 3 голи в минулому Серії А. Останній його м'яч перетнув замикає «п'ятірку» голів, забитих самими віковими гравцями чемпіонату Італії. У 26 турі Болонья грала на полі Удінезе і м'яч аргентинця допоміг гостям зрівняти рахунок в матчі. Паласіо замкнув простріл Орсоліні. Все ж «россоблу» не змогли вивезти очки з Удіне, програвши з рахунком 2:1.

Бруну Алвеш, Парма (37 років, 4 місяці, 24 дні)

37-річний захисник Парми продовжує показувати хороший рівень гри. Португалець провів 33 матчі в Серії А, забивши 4 голи. Його гол у ворота Мілана став окрасою його кар'єри в Пармі. Бруну вразив ворота Доннарумма в кінцівці поєдинку красивим ударом зі штрафного. Цей м'яч не дозволив «россонері» здобути перемогу. Цілком ймовірно, що саме ця втрата очок не дозволила підопічним Гаттузо кваліфікуватися в Лігу чемпіонів на наступний сезон. Мілан відстав від Інтера і Аталанти лише на один пункт.

Сержіо Флоккарі, СПАЛ (37 років, 5 місяців, 22 дні)

Італієць чимало пограв в різних середніх клубах чемпіонату Італії. В даний момент Сержіо непогано виступає за СПАЛ. У 35 турі нападник став співучасником розгрому явного аутсайдера турніру К'єво. Флоккарі записав на свій рахунок другий гол, який він записав з передачі Куртіча. СПАЛ в підсумку фінішував на 13 позиції, а сам гравець завершив сезон з трьома результативними ударами.

Маттео Брігі, Емполі (38 років, 3 місяці, 5 днів)

У передостанньому турі Серії А Емполі відчайдушно боровся за виживання. Підопічні Андреацоллі брали на своє поле Торіно і лише до середини другого тайму змогли вийти вперед. Переломити хід матчу зміг вийшов на заміну Брігі. Відомий італієць замкнув простріл партнера з флангу вже через хвилину після виходу на поле. Як підсумок, Емполі добув комфортну перемогу з рахунком 4:1. Однак цей результат не допоміг команді зберегти прописку в еліті. В останньому турі «адзуррі» програли Інтеру і покинули Серію А.

Сержіо Пелліссьє, К'єво (39 років, 9 місяців, 15 днів)

Багаторічний лідер К'єво очолив хіт-парад найбільш вікових голеадорів Серії А в сезоні 2018/2019. Веронський клуб безнадійно намагався уникнути вильоту і в середині січня зробив все заради успіху в грі з Фіорентиною. Гості вели з рахунком 0:2, проте реалізований на початку другого тайму пенальті у виконанні Пелліссьє дозволив К'єво відновити статус кво (перед ним скоротив відставання Стемпіньскі). Втім, це не допомогло Веронців здобути очки, так як Фіорентина змогла ще двічі вразити ворота Соррентіно. До того ж, під завісу матч Пелліссьє отримав ще одну можливість реалізувати пенальті, проте цього разу переможцем дуелі вийшов воротар «фіалок» Лафонта.

Долучайся до телеканалів Футбол 1 / Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv