Лига Европы

Лига Европы Фото:: Getty Images

Сьогодні, 19 червня, у Ньоні відбулося жеребкування другого кваліфікаційного раунду Ліги Європи. 74 команди дізналися своїх суперників. У числі учасників виявилася і луганська Зоря, яка посіла п'яте місце в чемпіонаті України 2018/2019.

Шлях чемпіонів:

Тре Пенне (Сан-Марино) / ФК Санта-Колома (Андорра) - Судува (Литва) / Црвена Звезда (Сербія)
БАТЕ (Білорусь) / Пяст (Польща) - Дандолк (Ірландія) / Рига (Латвія)
Партизані (Албанія) / Карабах (Азербайджан) - Шериф (Молдова) / Сабуртало (Грузія)
Арарат-Вірменія (Вірменія) / АІК (Швеція) - Феронікелі (Косово) / Лінкольн Ред Імпс (Гібралтар)
Валюр (Ісландія) / Марібор (Словенія) - Ференцварош (Угорщина) / Лудогорець (Болгарія)
Слован (Братислава, Словаччина) / Сутьєска (Чорногорія) - ТНС (Вельс) / переможець попереднього раунду Ліги чемпіонів
Той, хто програв фіналіст попереднього раунду Ліги чемпіонів - Астана (Казахстан) / ЧФР (Румунія)
ХІК (Фінляндія) / Торсхавн (Фаррер) - Лінфілд (Північна Ірландія) / Русенборг (Норвегія)
Нимме (Естонія) / Шкендія (Македонія) - Дюделанж (Люксембург) / Валлетта (Мальта)

Основний шлях:

Норчепінг (Швеція) / Сент-Патрікс (Ірландія) - Динамо (Мінськ, Білорусь) / Лієпая (Латвія)
Лячі (Албанія) / Хапоель (Беер-Шева, Ізраїль) - Широкі Брієг (Боснія) / Кайрат (Казахстан)
Арсенал (Тула, Росія) - Нефтчі (Азербайджан) / Сперанца (Молдова)
Еспаньол (Іспанія) - Стьярнан (Ісландія) / Левадія (Естонія)
Краковія (Польща) / Дунайська Стреда (Словаччина) - Атромітос (Греція)
Баррі Таун (Уельс) / Кліфтонвілл (Північна Ірландія) / Гаугесун (Норвегія) - Штурм (Австрія)
АЕК Ларнака (Кіпр) / Петрокуб (Молдова) - Левскі (Болгарія) / Ружомберок (Словаччина)
Сан-Хуліа (Андорра) / Європи (Гібралтар) / Легія (Варшава, Польща) - Вітебськ (Білорусь) / Куопіо (Фінляндія)
Утрехт (Нідерланди) - Академія Пандєв (Македонія) / Зрінськи (Боснія)
Пюнік (Вірменія) / Шкупі (Македонія) - Яблонець (Чехія)
Легія (Гданськ, Польща) - Інтер (Турку, Фінляндія) / Брондбю (Данія)
Зета (Чорногорія) / Фехервар (Угорщина) - Брейдаблік (Ісландія) / Вадуц (Ліхтенштейн)
Габала (Азербайджан) - Динамо (Тбілісі, Грузія) / Ла-Фіоріта (Сан-Марино) / Енгордані (Андорра)
Малатьяспор (Туреччина) - Олімпія (Любляна, Словенія) / РФШ (Латвія)
Раднічкі (Сербія) / Флора (Естонія) - Айнтрахт (Німеччина)
Домжале (Словенія) / Бальцана (Мальта) - Мальме (Швеція) / Балліміна Юнайтед (Північна Ірландія) / Рунавік (Фаррери)
Мольде (Норвегія) / КР (Рейк'явік, Ісландія) - Чукарички (Сербія) / Бананц (Вірменія)
Абердін (Шотландія) / РоПС (Фінляндія) - Фола (Люксембург) / Чихурі (Грузія)
Антверпен (Бельгія) - Вііторул (Румунія)
Будучность (Чорногорія) / Транс Нарва (Естонія) - Зоря (Україна)
ЦСКА (Софія, Болгарія) / Титоград (Чорногорія) - Осієк (Хорватія)
Рома (Італія) - Дебрецен (Угорщина) / Кукес (Албанія)
Люцерн (Швейцарія) - Рітеряй (Литва) / Клаксвік (Фаррер) / Тре Фіорі (Сан-Марино)
Приштина (Косово) / Сент-Джозефс (Гібралтар) / Рейнджерс (Шотландія) - Корк Сіті (Ірландія) / Прогрес (Люксембург) / Кардіфф Мет Юніверсіті (Уельс)
Вентспілс (Латвія) / Теута (Албанія) - Гзіра Юнайтед (Мальта) / Хайдук (Хорватія)
Страсбург (Франція) - Маккабі Хайфа (Ізраїль) / Мура (Словенія)
Млада-Болеслав (Чехія) - Ордабаси (Казахстан) / Торпедо Кутаїсі (Грузія)
Бранн (Норвегія) / Шемрок Роверс (Ірландія) - Кауно Жальгіріс (Литва) / Аполлон (Кіпр)
Алкмаар (Нідерланди) - Хекен (Швеція)
Алашкерт (Вірменія) / Македонія (Македонія) - Стяуа (Румунія) / Мілс (Молдавія)
Локомотив Пловдив (Болгарія) - Раднік (Боснія і Герцеговина) / Спартак Трнава (Словаччина)
Вулвергемптон (Англія) - Крузейдерс (Північна Ірландія) / Б-36 (Фарери)
Аріс (Греція) - АЕЛ Лімассол (Кіпр)
Женесс Еш (Люксембург) / Тобол (Казахстан) - Гімарайнш (Португалія)
Гонвед (Угорщина) / Жальгіріс Вільнюс (Литва) - Сабан (Азербайджан) / У Крайова (Румунія)
Шахтар Солігорськ (Білорусь) / Хіберніанс (Мальта) - Есбьерг (Данія)
Коннас-Кі (Уельс) / Кілмарнок (Шотландія) - Партизан (Сербія)

Ліга Європи 2019/2020: розклад і результати кваліфікації

Перші матчі відбудуться 25 липня, тоді як матчі-відповіді пройдуть 1 серпня.

Раніше відбулося жеребкування другого кваліфікаційного раунду ЛЧ.