Серія А

Серія А

Сезон в Серії А підійшов до кінця. Нещодавно ми представили вам 5 найбільш вікових футболістів Серії А, які забивали в сезоні 2018/2019. Footballua.tv вирішив зібрати для вас аналогічний хіт-парад наймолодших представників чемпіонату Італії.

Енріко Бриньола, Сассуоло (19 років, 5 місяців, 14 днів)

Форвард Сассуоло забив 7 голів у сезоні і перший з них трапився незадовго до Нового року. «Чорно-зелені» приймали вдома Торіно і все йшло до мінімальної перемоги гостей. Однак Роберто Де Дзербі за 20 хвилин до фінального свистка наважився випустити молодого форварда і той виправдав надії тренера. Енріко вдало замкнув подачу Ліроли на 90 + 6 хвилині і вирвав нічию для своєї команди.

Андреа Пінамонті, Фрозіноне (19 років, 5 місяців, 9 днів)

Молодий форвард був лише на 5 днів старше Бриньоля, коли забив свій гол у ворота спав. Пінамонті відомий нам по іграх проти збірної України U-20 в півфіналі чемпіонату світу. У тому матч Фрозіноне без шансів громив суперника і гол Андреа лише добив СПАЛ. Пінамонті вийшов на поле лише на 87 хвилині і вже через хвилину успішно відгукнувся на простріл з флангу.

Хамед Жуніор Траоре, Емполі (19 років, 2 місяці, 4 дня)

У 33 турі Емполі приймав удома СПАЛ і ще мав шанси врятуватися від вильоту. Команда Андреацоллі програвала спав 1: 2 після першого тайму і гол Траоре допоміг команді відновити статус кво. Хамед забив після красивої комбінації, розіграної з партнерами. Втім, Емполі все одно пропустив після цього ще два м'ячі і програв супернику.

Мойзе Кін, Ювентус (19 років, 8 днів)

Юний вундеркінд Юве провів лише 13 матчів у Серії А, але встиг відзначитися 6 голами. У березневій грі проти Удінезе Мойзе вийшов у старті і вже до перерви оформив дубль. Перший його гол і потрапив в наш хіт-парад. Гравець успішно відгукнувся на простріл Алекса Сандро і відкрив рахунок в матчі. В результаті Ювентус здобув комфортну перемогу з рахунком 4: 1 і продовжив свій шлях до чемпіонства.

Емануель Віньято, К'єво (18 років, 7 місяців, 27 днів)

Юний гравець К'єво очолив наш рейтинг. Емануель провів лише 10 ігор у чемпіонаті Італії, однак встиг відзначитися одним голом. У 33 турі безнадійний аутсайдер турніру гостював у Лаціо і зміг здивувати уболівальників клубу, здобувши несподівану перемогу. Перший м'яч веронцев якраз на рахунку Віньято. Гравець на техніці залишив не при справах гравців римського клубу і красивим пострілом відкрив рахунок в матчі.

Долучайся до телеканалів Футбол 1 / Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv