Лаутаро Мартінес

Лаутаро Мартінес Фото:: Getty Images

В останньому турі групового етапу Копа Америка вирішувалася доля збірної Аргентини, яка зустрічалася з Катаром. Однак, слід зазначити, що не все залежало від «альбіселесте», адже перемога Парагваю над Колумбією в паралельному матчі позбавляла підопічних Ліонеля Скалоні шансів на продовження боротьби в турнірі.

Перший гол відбувся вже в стартові хвилини матчу. Після грубої помилки оборони Катару Мартінес перехопив м'яч у штрафному і точно пробив в кут воріт - 0:1.

Крапку в матчі поставив Агуеро на 82-й хвилині. Форвард Ман Сіті самостійно прорвався до воріт суперника і послав м'яч в дальній кут - 0:2.

Аргентина здобула впевнену перемогу і зуміла вийти з групи з другого місця, оскільки в паралельному матчі Колумбія мінімально переграла Парагрвай (1:0). У чвертьфіналі аргентинці зіграють зі збірною Венесуели. Матч відбудеться 28 червня.

Катар — Аргентина 0:2
Голи: Мартінес, 4, Агуеро, 82

Катар: Аль-Шеб, Аль-Раві, Педру Мігел (Ісмаїл, 85), Аль-Хаджрі (Абдулсалам, 77), Сальман, Будіаф, Хухи, Хатем, Афіф, Алі, Халід

Аргентина: Армані, Саравіа, Тальяфіко, Фойт (Пеццелья, 85), Отаменді, Ло Чельсо (Акунья, 55), де Пауль, Паредес, Мартінес (Дібала, 76), Агуеро, Мессі

Попередження: Ло Чельсо, Фойт, Алі, Будіаф, Абдулсалам.

Розвиток подій в матчі Катар — Аргентина докладно описані в нашій онлайн-трансляції. Копа Америка в самому розпалі!

Відзначимо, що Маріо Кемпес вважає, що проблеми нинішньої команди криються в Ліонелі Мессі. Колишній гравець збірної Аргентини висловив свою думку.

До речі, Марадона впевнений, що навіть збірна Тонгі може перемогти Аргентину.

Долучайся до телеканалів Футбол 1/Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv