Эдуард Соболь

Эдуард Соболь Фото:: Footboom

Захисник Брюгге відзначився першим голом в новій команді.

Едуард Соболь взяв участь у товариській грі проти АЗ Алкмаар. Віце-чемпіон Бельгії без шансів поступався голландцям, пропустивши до середини другого тайму п'ять м'ячів. Українець з'явився на заміну і зміг скоротити відставання на 75 хвилині. Однак бельгійці все ж зазнали поразки з рахунком 2: 5 (через 10 хвилин після Едуарда відзначився Воссен). Відзначимо, що участь в матчі прийняв і екс-гравець Зорі Денніс Бонавентуре.

Брюгге посів друге місце в минулому чемпіонаті Бельгії і зіграють в кваліфікації Ліги чемпіонів. Одним з потенційних суперників «чорно-синіх» є Динамо.

Нагадаємо, Брюгге взяв в оренду Едуарда Соболя.

Раніше повідомлялося, що важливу роль в переході гравця зіграв Жозе Моуріньо.

Пропонуємо вам згадати найкращі моменти минулого футбольного сезону:

Долучайся до телеканалів Футбол 1 / Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv