Кубок Америки

Кубок Америки Фото:: Evening Standard

Визначився бронзові призер Кубка Америки.

У матчі за третє місце зустрілися фіналісти останніх двох розіграшів Кубка Америки. Тоді, в 2015 і 2016 роках, перемогу на турнірі святкували чилійці. На цей раз команди перетнулися в «втішному фіналі». Вперше на турнірі зі старту вийшов Пауло Диба.

«Альбіселесте» зі старту взяли ініціативу в свої руки і вже до середини першого тайму вели з рахунком 2: 0. Голами відзначилися Агуеро і Диба. У кінцівці першої половини гри сталася сутичка між Ліонелем Мессі і Гарі Медель, що вилилася в червоні картки для обох гравців.

У другому таймі Артуро Відаль зміг скоротити відставання в рахунку, реалізувавши пенальті. Більшого «Ла Роха» досягти не змогла. Аргентинці забирають втішний приз турніру.

Аргентина - Чилі 2:1

Голи: Агуеро, 12, Дібала, 22 - Відаль, 59 (пен.)

Аргентина: Армані - Фойт, Песселья, Отаменді, Тальяфіко - Де Пауль, Паредес, Ло Чельсо (Фунес-Морі, 90) - Мессі, Агуеро (Суарес, 81), Дібала (Ді Марія, 67).

Чилі: Аріас - Діас, Медель, Хара (Маріпан, 50) - Ісла, Арангіс (Кастільо, 83), Пульгар, Відаль, Бісесвар - Санчес (Фернандес, 17), Варгас.

Попереджені: Пессель, Паредес, Фойт, Тальяфіко - Босежур, Відаль, Пульгар

Вилучені: Мессі - Медель

Бразилія - Перу Онлайн трансляція

Кубок Америки-2019: розклад та результати матчів

Підписуйся на телеканали Футбол 1/Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv